Усі подробиці масованої ракетної атаки по Львівщині

У Львові декілька вибухів

У Львові та області у понеділок, 10 жовтня, пролунало декілька потужних вибухів. За інформацією Львівської ОВА, Росія запустила по Львівщині 15 ракет, частину збили сили ППО, решта влучили об’єкти енергетичної інфраструктури.

Повітряну тривогу у Львівській області та по всій території України оголосили о 7:27. Як повідомив мер Львова Андрій Садовий о 9:21, у місті спрацювала ППО.

У Львові чути вибухи

«У Львові чути вибухи. Працює ППО. Залишайтесь в укриттях», – написав Садовий у Telegram. Він також повідомив, що сьогодні у школах Львова буде дистанційне навчання.

Через вибухи у Львові помітно перебої зі зв’язком, також у деяких районах відсутнє світло.

Пізніше голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький повідомив про ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Наразі відомо про 15 ракет, які були випущені на територію Львівської області, частину з них збила ППО.

Зафіксували удари по об‘єктах енергетичної інфраструктури

«Офіційно: зафіксували удари по об‘єктах енергетичної інфраструктури Львівської області. Більше інформації згодом. Жителі Львівщини, залишайтесь в укриттях, є загроза нових ракетних ударів. Не поширюйте жодних фото, відео та припущень, не допомагайте ворогу», – повідомив Козицький.

О 10:28 Андрій Садовий повідомив про вибух на об’єкті критичної інфраструктури у Львові. З його слів, усі відповідні служби виїхали на місце. Через вибух у місті немає гарячої води та частково світла.

«Через відсутність електроенергії тимчасово призупинено роботу міських ТЕЦ. Тому на разі гаряча вода не подається. Запустили резервні електрогенератори на кількох насосних станціях, щоб відновити водопостачання до міста. Частина міста без електроенергії. Не працює третина світлофорів. Після завершення тривоги на складних перехрестях працюватимуть регулювальники», – повідомив Садовий.

90% Львова залишається без електроенергії

Як повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, станом на 14:20 близько 90% Львова залишається без електроенергії. Через це трамваї та тролейбуси тимчасово не курсують, натомість збільшено кількість автобусів на маршрутах. Також не працюють 80% світлофорів. Загалом відновлення електропостачання у Львівській області може зайняти до 24 годин, каже голова ОВА Козицький.

Укрзалізниця попередила про можливі затримки потягів на заході України через пошкодження контактної мережі. «Резервні тепловози вже готуються забезпечити безперервний рух», – вказано у повідомленні Укрзалізниці.