Знайомтеся: Фермерське господарство “Ґрін Ґарден”

Фермерське господарство “ҐРІН ҐАРДЕН” (GREEN GARDEN) засновано на початку 2012 року. Передувало заснуванню отримання у довгострокову оренду землі, в селі Новосілки Буського районі Львівської області. Земельну ділянку підбирали ретельно, з врахуванням властивостей ґрунтів і місця розташування.

У 2015 році розпочали проектування та будівництво фруктосховища на 2 тисячі тон фруктів з регульованим газовим середовищем і у 2016 році ввели його у експлуатацію.

Маємо велику надію, що наш сад дасть якісні плоди. В нас посаджено яблука восьми сортів, груші різних сортів, сливи, вишні, черешні. Саме головне наше захоплення – персик, адаптований до наших кліматичних умов. Восени 2015 року висадили смородину і малину. Правильне зберігання фруктів у нашому новому фруктосховищі дасть змогу бути поза конкуренцією, бо це Український, екологічно чистий продукт.

Хочеться ще і реалізувати задум, щодо переробки продуктів садівництва. Маємо намір продукувати соки, вичавлені і пастеризовані без будь-яких домішок і консервантів, запустити лінійку дитячого харчування.
Планів багато, рухаємося вперед.
Впевнені, що завоюємо родинний сегмент споживача, який дбає про своє здоров’я.
Плануємо експортувати якісне, сортове яблуко за кордон.
Маємо велике бажання займатися аграрним бізнесом.
Вважаємо, що за ним майбутнє нашої країни.

Фермерське господарство “Ґрін Ґарден”