“Жити в хмарах”

“Жити в хмарах” – меседж, який Сергій Бабкін доносить до публіки, потрапляє прямо в серце, дає натхнення, сили пережити  всі негаразди і проблеми сьогоднішнього дня. Трепетне ставлення до всього: до музики, дружині, дітям. Сніжана Бабкіна, яка заспівала дуетом з Сергієм, надала ванільною ніжності і трохи смаку червоного перцю в дійство. Гляда
чі побачили визнання в любові від серця,  люблячого чоловіка і трепетні почуття. Все це зворушило до глибини душі і сліз. Рутина і побут,  не змогли не зламали справжню любов, повагу і душев
не ставлення один до одного. “Чарівниця” і “Зоряної феєю” називає він свою дружину. Як приклад для наслідування люблячої сім’ї, артист для його прихильникив.  Справило враження, з яким смаком і увагою підібраний реквізит і костюми артистів. Стиль і смак простежується протягом усього концерту, як кажуть в Одесі – “циміс” від костюмів до атмосфери. Упереджена одеська публіка,  бачила багато артистів, але не кожному відкриває двері своєї душі. У Сергія Бабкіна вийшло опанувати серцями одеситів і гостей міста.

“Жити хмарах і так, між іншим, на все дивитися зверхньо!”, – слова з пісні співака,  завдяки  організаторам концерту, які численна публіка сприйняла, почула і підтримала.

 

Концерт неможливо було дивитися сидячи ,  всі танцювали!

Постійні глядачі концертів на літніх майданчиках фо

кс-тер’єри Єва і Лілі із задоволенням слухали чудовий концерт.

Одеські глядачі викупалися в цьому прекрасном вечорі і, з насолодою, чекатимуть нових зустрічей з талановитим і душевним артистом.

Велике спасибі організаторам концерту “Горсад” за співпрацю с журналістами газети “Самооборона”.

 

Автор статті:   Олена Журінова

Фото:  Олександр Смалько