Загинув наш побратим, львівський журналіст Василь Яворський

Василь Яворський

“Трагічна звістка з фронту – наш колега, режисер і журналіст Василь Яворський загинув, як військовий, боєць за справедливість і Герой!”

На своїй сторінці в Facebook 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України повідомляє:

Із великим сумом сповіщаємо про загибель військовослужбовця 103 бригади Сил ТРО ЗСУ Василя Яворського.

Талановитий режисер та журналіст, з 2014 року він присвятив свою діяльність висвітленню подій російсько-української війни та дуже багато зробив для того, щоб країна знала та шанувала своїх героїв.

Василь Яворський

В перші дні великої війни Василь став до лав захисників у складі 103 окремої бригади Сил Територіальної оборони Збройних Сил України та з гідністю виконував свій обов’язок. Навіть у найважчі хвилини він не втрачав оптимізму, був надійним побратимом, користувався безсумнівною повагою товаришів по зброї.

Це велика втрата для побратимів, для рідних. Для всієї української спільноти.
Командування та особовий склад бригади висловлюють співчуття рідним та близьким.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Не забудемо. Пімстимо. Переможемо!

Василь Яворський упродовж останніх років працював режисером і оператором на багатьох українських телеканалах, таких як «Еспресо», «Перший Західний» та «ЗІК».

Він вирішив вступити до ТрО ще у 2021 році, бо вже передчував повномасштабну війну.

Василь Яворський перебував у складі 103-ї бригади територіальної оборони ЗСУ. А з лютого 2022 він воював переважно на Донеччині і там обороняв східний напрямок фронту.

Za_Yavoru

Василь був режисером та співавтором проєкту “Історія Героя”. Його документальні не давали забути тих, хто загинув за мирне небо та правду.