Юрій Турянський: НОК України провів обласне свято «Олімпійський урок»

Національний олімпійський комітет України у Львівській області провів обласне свято «Олімпійський урок». Захід відбувсяся сьогодні, 8 вересня, у День святкування фізичної культури та спорту в Україні. Спортивно-освітній захід відбувся на площі біля памятника Івана Франка.У програмі святкування відбулася розминка з олімпійцем та легкоатлетичні змагання за програмою Ігор Львівщини. За участю зіркових гостей, вихованців ДЮСШ, юних спортсменів відбулися показові виступи та майстер-класи з бадмінтону, велотріалу, гірськолижного спорту, дзюдо, карате, санного спорту, скелелазіння, стільби з лука та фехтування.
Почесними гостями заходу стали зірки українського та світового спорту – призери чемпіонатів Світу та Європи та видатні олімпійці Львівщини.

Під час урочистого святкування пам’ятні нагороди з рук голови Львівської ОДА Олега Синютки та інших чиновників отримали чимало працівників фізичної культури та спорту, а НОК Львівщини нагородив подарунком нашого відомого лучника Маркіяна Івашка, який встановив світовий рекорд у міксті на відкритому Гран-прі Європи у Софії.