У Львові проводять інтерактивні уроки з енергозбереження

interakiv main

Управління освіти Львова разом з відділом енергоменеджменту управління економіки проводить для школярів уроки енергозбереження та енергоефективності. Сьогодні таке інтерактивне заняття провели для п’ятикласників школи №29.

«Ми з відділом енергоменедженту маємо традицію проводити уроки енергозбереження у різних школах міста. Сьогодні ми провели такий урок у школі в Винниках. Говорили про те, наскільки енергозбереження важливе, особливо сьогодні. Те, як діти готові зберігати енергію, надихає. Діти дуже обізнані в темі енергозбереження, газу, знають, як утепляти домівки. Загалом цього тижня вчителів фізики проведуть схожі заняття у кожній львівській школі», – розповів Мирослав Мелимук, енергоменеджер управління освіти Львова.

interakiv2

Під час уроку діти спробували себе в енергоефективній руханці, дізнались про те, чому важливо економити електроенергію, воду, тепло вдома і в школі, послухали поради від котячого мера Левчика, намалювали малюнки на тему енергоефективності й енергозбереження. Особливо активні учні отримали тематичні подарунки.

«З цього уроку мені найбільше запам’ятався танець-руханка і відео Левчика. Також запам’ятала, що треба тепло одягатись, економно використовувати електрику, газ, воду», – поділилась враженнями п’ятикласниця Єва.

Впродовж вересня у всіх закладах освіти Львівської МТГ будуть проведені цікаві уроки з енергозбереження та енергоефективності. Їх мета – розширення знань учнів про енергозбереження, привернення уваги до проблем використання енергії, економії енергії та енергоресурсів.

interakiv

Додамо, що уроки проводять в межах Європейського тижня сталої енергії, який цього року відзначають з 26 по 30 вересня. Парнерами у проведенні днів сталої енергії у Львові є Асоціація «Енергоефетивні міста України» та німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.