У львівському центрі НЕЗЛАМНІ запустили дитяче протезування

НЕЗЛАМНІ запустили дитяче протезування

Пресслужба ЛМР повідомила, що у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ на базі Першого медичного об’єднання Львова встановлюють протез синові військового. Хлопець втратив руку, коли допомагав мамі по господарству.

Дмитрові – 13 років. Він родом з Одещини. Після того, як батько пішов воювати, саме син став опорою для матері, і завжди допомагав їй по господарству, яке у них чималеньке.

Одного дня, коли подрібнював їжу для худоби, Дмитро дуже близько підніс праву руку до січкарні, і край куртки зачепився за лезо. Руку дитина втратила в одну мить.

«Зараз виготовляємо для Дмитра міоелектричний протез. Керувати ним хлопець зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів його руки. Хлопець вже спробував вперше за рік зігнути й розігнути праву руку і навіть взяти ручку. У його очах справжнє щастя!», – зазначають протезисти Центру НЕЗЛАМНІ.

До слова, це лише проміжна примірка протезу, адже потім до нього допасують кисть та закріплять усі датчики.

Центр НЕЗЛАМНІ протезування

Протез Дмитра – виробництва одного з найкращих виробників протезів у світі – німецької компанії «Ottobock». Завдяки Мальтійській службі допомоги, центр НЕЗЛАМНІ має мобільну майстерню та комплектуючі до протезів.

Нагадаємо, аби кожен українець, який втратив кінцівки у війні, отримав шанс повернутися до повноцінного життя, Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова спільно з благодійною платформою Dodro.ua оголосили проєкт «Протези для незламних». Долучитися може кожен, варто лише зайти на сайт dobro.ua – проєкт «Протези для незламних»