У центрі НЕЗЛАМНІ повернули бійцю можливість рухати рукою

центр НЕЗЛАМНІ

У Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова медики прооперували 39-річного захисника, який отримав важке поранення на фронті. Пошкодження були настільки сильні, що йому розірвало нерв на руці.

Спершу допомогу військовий отримав у Краматорську, Дніпрі та опісля – у Львові. Тут, у центрі НЕЗЛАМНІ, воїн зважується на складну операцію. Лікарі зшили розірваний нерв, і операція минула успішно: захисник починає відчувати руку.

військовий операція

Зараз чоловік активно займається з фахівцями з реабілітації та тішиться першим успіхам. Він уже може брати травмованою рукою легкі предмети та самостійно одягає сорочку. Лікарі кажуть: зовсім скоро функція руки відновиться остаточно.

Після лікування воїн планує знову повернутися на фронт, аби продовжувати захищати Україну.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові в Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези.

Реквізити для пожертв

Пресслужба ЛМР