Світовий день молоді і зустріч з Папою в Кракові

Цими днями відбувається світовий день молоді (СДМ) в Кракові – зустріч молодих католиків, яка розпочалась 26 липня 2016 в Кракові і завершиться 31 липня 2016 року також у Кракові. Ціль такого величного з’їзду – зустріч християнської молоді задля спільної молитви, ділення Словом Божим, зустрічі зі святійшим отцем Папою Римським.

Сьогодні (27 липня), 1000 молодих українців молилися разом у Кракові на СДМ. Світовий День Молоді, що відбувається цьогоріч у Польщі, зараз у розпалі. Молодь, яка гостювала в різних куточках цієї країни, наприклад, у Гданську, Варшаві, Любліні, тепер зібралася в Кракові, де й відбудуться зустрічі з Папою Римським. У Кракові в храмі “Арка Пана“ відбулась Літургія для українців греко-католиків, яку очолив Євген Мирослав Попович — митрополит Перемисьсько-Варшавський Української Греко-Католицької Церкви. Він розповів, що першою проповіддю Папи Франциска після обрання його Папою був коментар до Євангелії, яку читали саме на Літургії для українців у Кракові – про жінку чужоложницю, яку фарисеї хотіли каменувати, і яким Ісус сказав: “Хто без гріха, хай перший кине в неї камінь”.

Радіємо за наших сусідів поляків, що цей світовий день молоді відбувається цього року саме в Польщі, в прекрасному містечку Краків. Бажаємо, щоб ця важлива зустріч християнської молоді пройшла плідно і щоб дала рясні плоди для нашого народу і нашої Української Церкви.

Написав: Ігор Чорній за матеріалами http://dyvensvit.org/novyny/1003525/

Фото: http://galyleia.org.ua/?p=2757