Створено екскурсійний маршрут пам’яті Петра Радковця.

Петро Радковець – найвпізнаваніший екскурсовод Львова, краєзнавець і популяризатор його історії і культури, раптово помер 4 лютого 2023 року. Задля увіковічнення його постаті і внеску в популяризацію нашого міста у Львові створили екскурсійний маршрут його пам’яті. Авторський маршрут пам’яті Петра Радковця розроблений екскурсоводкою, колегою Діаною Борисенко у співпраці із родиною екскурсовода та Львівським туристичним офісом. Маршрут пролягає центральною частиною міста через місця, якими Петро Радковець часто водив екскурсії. На кожній зупинці, яких є понад 10, будуть згадки з історіями, пов’язаними з Радковцем та особливостями його екскурсійної справи. Місце початку маршруту – площа біля Успенської церкви, закінчення – пам’ятник Тарасу Шевченку на пр. Свободи. Тривалість екскурсії – 2 години. У день презентації відбудеться брифінг для журналістів о 10:00 у Медіацентрі (вул. Руська, 20). Після цього Діана Борисенко проведе для журналістів екскурсію. Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/tourism/296223-u-lvovi-stvorili-ekskursijnij-marshrut-pam-yati-petra-radkovtsya-zhurnalistiv-zaproshuyut-na-prezentatsiyu

У четвер, 27 квітня, відбудеться презентація маршруту пам’яті Петра Радковця, приурочена дню народження легендарного екскурсовода. Представників ЗМІ запрошують на брифінг та першу екскурсію цим маршрутом.

Петро Радковець – найвпізнаваніший екскурсовод Львова, краєзнавець і популяризатор його історії і культури, раптово помер 4 лютого 2023 року. Задля увіковічнення його постаті і внеску в популяризацію нашого міста у Львові створили екскурсійний маршрут його пам’яті.

Петру Радковцю присвоєно звання львівського гіда №1 назавжди

Авторський маршрут пам’яті Петра Радковця розроблений екскурсоводкою, колегою Діаною Борисенко у співпраці із родиною екскурсовода та Львівським туристичним офісом.

Маршрут пролягає центральною частиною міста через місця, якими Петро Радковець часто водив екскурсії. На кожній зупинці, яких є понад 10, будуть згадки з історіями, пов’язаними з Радковцем та особливостями його екскурсійної справи.

Місце початку маршруту – площа біля Успенської церкви, закінчення – пам’ятник Тарасу Шевченку на пр. Свободи. Тривалість екскурсії – 2 години.

У день презентації відбудеться брифінг для журналістів о 10:00 у Медіацентрі (вул. Руська, 20). Після цього Діана Борисенко проведе для журналістів екскурсію.