Сьогодні Львів попрощався . Герой України Роман Іваничук

Сьогодні Львів попрощався з Героєм України Романом Іваничуком. Поховали письменника, Почесного громадянина міста Львова на Личаківському кладовищі.

«За людину говорять вчинки, діла, слова. Герой України, Почесний громадянин міста Львова. Їх не багато, Почесних громадян міста Львова. Це ті люди, які не бояться говорити правду, які, як голий нерв, відчувають суть сьогоднішнього дня. Він любив людей, любив життя. В нього в очах була мудрість, в нього було співстраждання. Він вірив в Україну, він її будував, він заклав камінь, а будувати мусимо дальше ми. Нам буде важко, нам буде складно, але ми завжди можемо взяти книжку і почати його мудрі слова, його мудрі настанови. Нам буде його бракувати, він буде жити доти, доки ми будемо його пам’ятати. Ми будемо пам’ятати його завжди. Співчуття родині і всій громаді», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Роман Іваничук – український письменник, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Т. Шевченка, член Спілки письменників України, депутат Верховної Ради України І-го скликання, Заслужений працівник культури України.