Сергій Гунько: конкурс дитячого малюнка «Купуй львівське!»

Цікава подія відбулася у Львові за участю малюків нашого міста, а саме конкурс дитячого малюнка «Купуй львівське!», у якому в цьому році взяли участь учні 1-4 класів львівських шкіл.

Цьогоріч переможців обирали з-поміж 756 робіт, які подали на конкурс.

Як виглядає львівський виробник очима дітлахів можна було побачити на виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник», який тривав у Львові з 6 по 10 жовтня у Палаці мистецтв.

Участь у конкурсі взяли і учні Львівської Державної Комунальної Середньої Загальноосвітньої Школи #3. Декількох учасників конкурсу з цієї школи злапав у кадр і наш фоторепортер. 

На фото учні 2-А класу яких навчає та надихає на творчість талановитий вчитель, класний керівник Обрембальська Наталя Владиславівна. Дутканич Анастасія, Гайдук Єва та Гунько Максим зобразили продукцію львівських товаровиробників за що і отримали Дипломи за участь та потішні призи з смаколиками від організаторів проекту. 

Також і у Ратуші не оминули подію та нагородили найкращих малих художників міста, котрі змагались на конкурсі малюнка. Тринадцять малих талантів, з різних шкіл Львова, отримали подарунки та відзнаки з рук міського голови Андрія Садового.

Від редакції Вітаємо діток з нагородами та бажаємо їм ще більших досягнень у прояві своєї творчості.