Подвійний триб’ют-концерт в “GORSAD”!

Такого ще не було!  Два в одному: триб’ют-концерт “Сплін \ БІ-2” від групи Dream West.
Коли ж пройшов такий незвичайний концерт?  31 липня в Літньому Театрі “GORSAD”.

Відома харківська кавер-група являє єдину триб’ют програму відразу на дві культові рок-групи. Удвічі більше драйву й енергії, ще більше емоцій.  Удвічі більше відмінних хітів, які відомі будь-якому шанувальнику якісно року.

Група Dream West була заснована у 2005 році.  Відома своїми каверами хітів і триб’ют на групи “БІ-2”, “Ленінград” та інші легенди сучасної рок-музики.  В архіві бенду є і власні композиції, в основному в жанрах кантрі та ритм-енд-блюзу.  Групи Сплін і БІ-2 слухачеві немає потреби представляти, так що ми зловили подвійну дозу музичного кайфу і насолоджуючись літом, садом, Одесою.

І наші улюблені собачки Єва та Лілі, як завжди поруч із нами. Ми дуже дякуємо організаторам концерту та оргкомітету “GORSAD” за дуже теплі та щирі приймання. Дуже приємно, коли своїх гостей, не тільки людей, а й навіть наших кращих друзів – собак, поважають та шанують.

Також ми дуже вдячні гурту “Dream West” за простоту та людяність. Дуже приємно, коди артисти спілкуються з тобою, як з рівним! Дякуємо за теплі спогади та радість емоції!

Автор статті : Олена Журінова

Фото : Альона Делечук