Павло Ткачук: В зоні АТО загинув випускник факультету бойового застосування НАСВ Андрій Кизило

29 січня 2017 року в зоні АТО під час бою в районі промзони міста Авдіївка Донецької області, виконуючи бойове завдання загинув випускник факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного випуску 2014 року капітан Андрій Кизило. 
Родом Андрій Кизило із Умані, з династії військових, тож шлях служити у війську хлопець обрав свідомо, вступивши спершу до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, а після його закінчення – до Академії сухопутних військ. Під час навчання в Національній академії, Андрій вирізнявся сміливістю і позитивним сприйняттям світу, був упевнений у собі та в своїх знаннях, він блискавично приймав рішення, які були професійними та виваженими.
12

123
1234
12343

У 2014 році, коли на сході України вже тривала Антитерористична операція, Андрій Кизило не міг дочекатись випуску. Залишаючи стіни академії Андрій говорив: «Ми переможемо! Ми обов’язково переможемо!»
У Андрія залишилися дружина і 8-ми місячний син.
Колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного висловлює співчуття рідним Андрія Кизила. 
Пам’ять про нашого випускника залишиться навіки у наших серцях!

Павло Ткачук