Павло Ткачук: “…Отримав щире задоволення від спілкування з курсантами 1 курсу Національної академії…”

Сьогодні перевірив хід первинної військово-професійної підготовки курсантів 1-го курсу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Ознайомився з ходом навчального процесу, станом побутового та медичного забезпечення, спортивною роботою, культурно-освітньою діяльністю, організацією відпочинку курсантів.
Перевірив якість харчування, отримав схвальні відгуки молодих людей щодо асортименту і якості продуктів.

Під час особистого спілкування з молодими людьми перевірив первинні знання, що отримані в ході підготовки, вивчив їх запити, побажання і зауваження.
Вдячний офіцерам і сержантам, що опікуються юними курсантами, за батьківську турботу, статутну вимогливість і постійну підтримку своїх підопічних.

Отримав щире задоволення від спілкування з курсантами 1 курсу Національної академії. Пишаюсь нашою молоддю, її свідомим вибором, вражений наполегливістю хлопців і дівчат в опануванні нелегкою військовою справою.
Бажаю курсантам 1 курсу успішно завершити первинну військово-професійну підготовку, належно підготуватись до прийняття Військової Присяги, святковий ритуал якої відбудеться у Національній академії 24 серпня 2019 року.  

Джерело: Павло Ткачук