Павло Ткачук: “Національна академія сухопутних військ знову у жалобі. Загинув наш випускник лейтенант Микита Яровой.”

Офіцерська кар’єра молодого патріота України обірвалась на самому злеті. Але, його внесок у захист нашої землі безцінний.

Після завершення навчання в Академії у лютому 2016 року, Микита присвятив кожен день свого офіцерського життя тому, до чого готував себе – захисту Батьківщини. Служив наш хлопець у славетному з’єднанні, яке чи не з перших днів підступної агресії стримує ворога на найнебезпечніших ділянках зони АТО.2


18 грудня, російські окупаційні війська та їхні найманці кинули усі сили для прориву нашої оборони в районі Світлодарської дуги.

Наймолодший командир роти лейтенант Микита Яровой особисто повів підлеглих у бій. Завдяки мужнім діям українських захисників, ворожі плани були зірвані, а нападники понесли чималі втрати.

На жаль, за успіх заплачено найдорожчою ціною. Від шквального вогню ворожої артилерії та снайперів терористів загинули, отримали поранення і контузії наші захисники. Серед полеглих Героїв – лейтенант Микита Яровой.

Його життя лише починалось. Офіцер завжди був поруч із бійцями, жив майбутнім і вірив у нього. За місяць він планував одружитись з коханою. Не судилось…

Позитивний, усміхнений, готовий прийти на допомогу… Таким Микиту пам’ятають його однокурсники і наставники в Національній академії сухопутних військ. Таким він завжди залишиться. Навіки молодим ….
3

Ще один Герой поповнив сумний мартиролог нашого вишу. Таке коротке, таке яскраве життя, найвища жертва Офіцера – незгасиме світло на шляху до нашої Перемоги, у яку він вірив, заради якої загинув.

Стоїмо на колінах перед ним, доземно вклоняємось матері Героя, Людмилі Володимирівні, за сина – патріота і захисника. Сумуємо разом із Вами…