Одесо, зустрічай неймовірного Сергія Мироненка!

29 липня 2021 року в Літньому театрі “Морвокзал” відбувся сольний концерт Сергія Мироненка.

Український співак Сергій Мироненко, який встиг завоювати публіку хітами “Мені все в ній подобається” і “Самотній гордий”, призначив своїм шанувальникам першу за довгий “карантинний” період оффлайн-зустріч.

Сергій Мироненко:
У мене особливе ставлення до Одеси: концерт тут минулого року пройшов з аншлагом і виходами на біс!  Ми з музикантами готуємо багато сюрпризів і новинок, які обов’язково сподобаються публіці.

Чесна чоловіча лірика, харизматичний вокал, виключно живий звук.  У своїх піснях Сергій ділиться власними життєвими цінностями, почуттями й переживаннями, близькими багатьом.

Сергій Мироненко – один з найбільш швидко розвинених артистів вітчизняної сц

ени, співак в стилі попрок, шансон.  Глядачам він відомий як фіналіст і учасник проєктів “Шанс”, “Караоке на Майдані” і “Х-фактор”, а також – спеціальний гість українського туру Любові Успенської.

Зал був заряджений неймовірною енергетикою, безліч глядачів підспівували, знімали відео, робили фотографії.  Посмішка співака світила яскравіше софітів, що ще раз доводило його любов і тепле ставлення до своїх шанувальників.
Живий музичний супровід дивував своїм професіоналізмом, як і дівчата двійнята, які як за помахом чарівної палички з’являлися на сцені й пританцьовували пісням артиста.

За слова Сергія, він відчуває себе не у своїй тарілці, коли дівчата дарують йому квіти. Тому Сергій пообі

цяв, що на наступному концерті, зі своєю командою, він буде дарувати всім дівчатам у глядацькому залі квіти.

Під кінець концерту, коли вже все було на максимальному драй

ві, під сценою організувався танцмайданчик, де зібралося чимало прекрасних дам.
Завершальною піснею пролунав “Вовк одинак”, і звичайно не обійшлося без згадки про Олега Вінника.  Нова пісня, хіт, підірвала глядацький зал.  Таким феєричний повинен був бути кінець концерту, але публіка просила на біс.  Сергій, запитав, яку б ми хотіли пісню.  З криків було складно щось розібрати, тому на біс була заспівана “Мені все в ній подобається”.  На цій пісні піднявся весь глядацький зал, всі почали танцювати, аплодувати й звичайно ж підспівувати.

Концерт був справді, феєричним!  Заряд енергії, позитивної енергетики та драйву пурхав  всюди!

Автор статті : Олена Журінова

Фото : Катерина Саранчук