Найзатишніший концерт цього літа! Аліна Гросу в Одесі!

Гостинна Одеса завжди готова до красивих і приємних подій! В “Літньому театрі” Міського саду з великим успіхом пройшов довгоочікуваний концерт молодої й талановитої української попспівачки Аліни Гросу! Одесити: і чоловіки, і жінки, і звісно, собачки Єва з Лілі

дуже тепло та радісно зустріли Аліну.

Співацька кар’єра почалася в дуже ранньому віці, в 1999 році. За підтримки співачки Ірини Білик, яка подарувала Аліні ряд своїх пісень, юна співачка вийшла на велику естрадну сцену. Це сталося після перемоги Аліни в конкурсі “Міні Міс Україна”, у номінації “Маленька панночка-талант” (1998 рік). Брала участь в декількох великих творчих конкурсах. Після декількох років професійної діяльності в шоу-бізнесі, надійшла у Всеросійський державний університет у Москві. Жителька міста Чернівці, народилася 8 червня 1995 року.

У Києві на Аліну звернула увагу її хрещена, українська зірка естради й композитор Ірина Білик. Вона подарувала їй недавно написану пісню «Рушничок», а надалі написала ще кілька пісень: «Свобода», «Бджілка», «Маленька любов».

У 13 років, у рамках всеукраїнського сольного туру, виступила у 22-х містах України. У 16 років Аліна з аншлагом провела перший сольний концерт в столичному Жовтневому палаці.

У 2017 році Аліна Гросу змінює музичний напрям і випускає ряд танцювальних синглів: «Хочу я баса», «Згадувати», «Остання ніч». Успіх композицій підкріпився скандальними відеороботами, які набрали за добу понад 1 мільйона переглядів на YouTube.

Початок 2018 го ознаменувався випуском нового синглу «Брехня» й релізом 6-го студійного альбому «БАС».

З листопада 2018 співачка виступає під новим сценічним псевдонімом GROSU і презентує новий сингл «Дика». Ребрендинг артистки супроводжується зміною іміджу на менш відвертий і поверненням в ліричну музику. На початку 2019 року GROSU представила ще два сингли з майбутнього альбому – «Любила» і «VOVA». 1 квітня співачка презентувала музичну короткометражку «Дико Любила Вову», в якому постала в образі католицької черниці.

На початку 2021 співачка стала учасницею

телешоу «Маска» на каналі «Україна». Аліна Гросу виступала в образі загадкової “Троянди”. Співачка виконала в оригінальному звучанні такі хіти, як: “Діаманти”, “Superstar”, “Білі троянди” і “Любимка”.

12 березня 2021 року відбувся реліз 7-го студійного іменного альбому “GROSU “, до якого увійшло 17 треків.

Відтоді, як вперше у чотирирічному віці професійна сцена відкрилася для маленької дівчинки й до сьогодні, за 21 рік творчості, Аліна Гросу жодного разу не розчарувала своїх численних шанувальників, здобувши любов і захоплення мільйонів глядачів.

“Це був перший концерт, коли я пішла саме на Аліну Гросу. Чесно сказати, я приємно вражена. У Аліни надзвичайно гарний голос, дуже широкий діапазон, вона дуже гарно бере низькі ноти, та й високі не відстають, голос просто нереально гарний. Це леді, яка запалила весь зал GORSAD.
У Аліни надзвичайно класні батьки, з якими було дуже приємно поспілкуватись.
Аліна дуже добра та приємна у спілкуванні, я була рада сфотографуватись, та записати відеопривіт свому класному керівнику.Я впевнена, що це був не останній концерт на якому я була в Аліниному турі “, – цим поділилася гостя з Вінниці.

Під час концерту Аліна з’являлася перед гладачами у різних та дуже гарних образах.

Ще у дитинсві співачка була дуже доброю, відкритою та щирою. Минули роки, але Аліна не встратила своєї доброти та щирості. Її тепла усмішка гріла душі та серця глядачів. Після концерту вона дуже привітно спілкувалася зі своїми прихильниками та з величезною радістю робила з ними фото.

Величезну подяку хочеться висловити організатору концерту! Атмосфера була наповнена добротою та затишком! Я ще не відвідувала такого по-домашньому теплого заходу! Також величезна подяка організатору за співпрацю з газетою “Самооборона”!

Автор статті : Олена Журінова

Фото: Анна Ільницька