“Майстер та Маргарита”

22 вересня в Одеській державній філармонії відбулася вистава «Майстер та Маргарита», поставлена за однойменним  твором М.А. Булгакова.Оригінальна задумка режисера була втілена акторами, які жили своїми персонажами. Звичайно ж, неможливо було охопити весь роман і вмістити його в дві години театрального часу. Були взяті, на мій погляд, знакові глави роману. Які інтригують і наповнюють містичним сенсом, затягують на іншу сторону, на темну сторону. Яка в свою чергу не лякає, а навпаки, набуває цілком земне розуміння.

Не можна не відзначити незрівнянну гру О. Сумської в ролі Маргарити. Емоції відчувалися майже фізично. Ця туга стискала все всередині, до відчаю. І неймовірне полегшення, відчулося, коли вони знайшли спокій.

Спектакль залишив після себе приємний післясмак. І бажання перечитати великий роман.Також хочеться висловити окрему подяку директору Г. Зіцер і всім співробітникам філармонії за дуже теплий прийом, за увагу, за готовність адміністратора задовольнити прохання глядачів, що в свою чергу створює дуже позитивну атмосферу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор статті: Журінова Олена