Люди, які поспішають до Польщі на літак чи ділову зустріч, вже найближчим часом матимуть можливість максимально швидко перетнути польський кордон, оминувши черги.

Саме для них на пропускному пункті Ягодин-Дорогуськ буде спеціально виділена окрема реверсна смуга, повідомляє volynpost, передає vsetutpl.

PP

Черги на кордоні з Польщею вже неодноразово ставали причиною запізнень чи невчасного прибуття в аеропорти чи на вокзали Польщі. Люди, для яких Польща не була кінцевою метою подорожі, навіть маючи заброньовані чи куплені квитки, не могли передбачити ситуації на кордоні і часто потрапляли в кількагодинні черги, а потім банально не встигали на свій рейс. Те саме з бізнес-зустрічами – багато з них не відбулося через затримки на польському кордоні. Люди руйнували свої плани і втрачали час та гроші.

Саме тому, для подорожуючих у справах бізнесу, туризму в інші країни Європи, а також у інших справах, які не передбачають можливості очікування на польському кордоні, прикордонники вирішили зробити окрему реверсну смугу. Про такі наміри 27 січня, під час прес-конференції в Луцькому прикордонному загоні, заявив Микола Скарвінко, командир Луцького прикордонного загону. Детально обговорити питання створення реверсної смуги на митному переході Ягодин-Дорогуськ обіцяють вже 3 лютого під час ради оборони області.

Дату відкриття смуги не називають – все залежить від погодних умов, адже для запуску реверсної смуги потрібно окреслити її межі – нанести розмітку, а в подальшому встановити спеціальні парапети. Зробити це можна буде після закінчення заморозків і снігопадів. Нагадуємо, нещодавно на ПП Краківець-Корчова остаточно розділили черги для авто з українською та іноземною реєстрацією.

Джерело: http://ukrainians.today/polskyj-kordon-mozhna-bude-peretnuty-bez-cherg/