Львівським старшокласникам допомагають обирати професію

Львівським старшокласникам допомагають обирати професію

У Львівському міському центрі соціальних служб триває профорієнтаційний проєкт «Простір вибору», який готує старшокласників із сімей у складних життєвих обставинах до вступу у вищі навчальні заклади. Цього разу учасники проєкту відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка.

«Зі вступним словом до учасників звернулись перший проректор університету, кандидат економічних наук Андрій Гукалюк та Микола Спересенко, голова первинної профспілкової організації студентів університету. А заступник відповідального секретаря приймальної комісії Сава Шевчук розповів старшокласникам про цьогорічні умови вступу. Також майбутні абітурієнти відвідали аудиторії, потрапили на нараду студентського самоврядування та завітали в музей вишу, де директор Юрій Гудима розповів детальніше про історію університету», – розповіли у Центрі соціальних служб.

Загалом, це вже третя екскурсія у вищий навчальний заклад в межах профорієнтаційного проєкту. Попереду ще заплановані екскурсії. Крім візитів у виші, проєкт передбачає тренінги, які допоможуть дітям краще зрозуміти, що вони люблять та чим насправді хочуть займатись у майбутньому. Також будуть зустрічі з відомими людьми, заняття з психологами із самопрезентації та самоменеджменту. Завершальним етапом проєкту стане «соціальне репетиторство» або долучення дітей до підготовчих курсів, які діють при виші.