Вікторія Балицька: “…Як покласти край цьому пішохідно-перехідному рагулізму?

Пасажири маршрутки 141 Львів-Пустомити мають намір перекрити дорогу в Сокільниках бо у Львові перенесено кінцеву зупинку з Приміського вокзалу на вул. Петлюри. От так от! Не кожен мозок, я вам скажу, здатен сприйняти цю протестну конструкцію без певної напруги. Планували свій акт соціального шантажу зробити в четвер, але мабуть зроблять в пятницю, бо в четвер на Львівщину має приїхати «високий гість».

Дуже зворушлива акція! Викличе глибоке і щире співчуття ні в чому не винних водіїв, які будуть втикати в то перекриття, бо пасажирам маршрутки 141 з приміського вокзалу пішки до центру ближче ніж з автостанції 3. І перекривають пасажири дорогу не меру, який переніс зупинки, а нам! Молодці!

Я живу на Науковій. Хочу щоб трамвай «3» продовжили до Арсену. Може зібрати однодумців, а такі знайдуться, та поїхати в Городок, наприклад, і перекрити там дорогу!?

Як покласти край цьому пішохідно-перехідному рагулізму? Чи є шляхи? Як варіант: поліція таки набереться мужності і хоч раз розжене. Або самі водії колись знервуються, організуються і наваляють. Інакше як сніжний ком наростатиме оцей громадянський хаос і роздавить усіх нас.