Група “NEWMA” та оркестр Ігоря Знатокова у Зеленому театрі Одесси.

З групою “NEWMA” одеська публіка знайома давно. Але вчора відбувся черговий, неймовірно душевний концерт, в супроводі оркестру під керуванням Ігоря Знатокова. Звучали прекрасні пісні Земфіри. Великим сюрпризом було виконання пісні “Зозуля“,  пам’яті Віктора Цоя, – 15 серпня 1990 р. в автокатастрофі загинув легендарний  співак. Власн

і пісні співачки були сприйняті глядачами з великою любов’ю.
інді-рок група – постійний учасник фестивалів, конкурсів і телепроектів, в
тому числі, X-Фактор і дипломант легендарного фестивалю “Червона Рута“. Солістка групи  “NEWMA” , Марина Зарубіна випустила два своїх нових кліпу. Композиції “Нікому” і “Якби ти знав” вже стали саундтреками до відомих українських телесеріалів і в майбутньому – першими ластівками першого самостійного альбому групи “NEWMA“.

” 15 серпня я побувала на одному з найнесподіваніших концертів. Знаючи, що будуть викон ані пісні улюбленої мною Земфіри, я очікувала копіювання, «підробки».І була приємно здивована: талановите, самобутнє виконання відомих хітів, поєднувалося з харизмою і яскравою індивідуальністю солістки групи “NEWMA” Марини Зарубіної . Дуже пластична, рухома, з потужним голосом, вона по-новому і, безумовно, талановито доносила знайомі мелодії. 

А теплота і душевність в спілкуванні з залом,  додавали чарівності цьому прекрасному вечору.
Окрема подяка оркестру, який посилив враження і надав потужності концерту,” – це слова Ірини з Одесси , яка полюбила музикантів після першого концерту.

Шанувальники довго не відпускали співачку і музикантів зі сцени. “На біс” звучало багато разів і співачка, з вдячністю і з розумінням, виконувала улюблені пісні шанувальників її таланту. Шанувальники після концерту говорили величезну  кількість компліментів і зізнань у любові до творчості талановитої дівчини. Публіка танцювала,

співала і отримувала задоволення від концерту. У Марини Зарубіна на концерті були присутні люди різних вікових категорій: від малого до великого! Чоловіки, не приховуючи емоцій, співали, вигукуючи компліменти! Співачка отримала в подарунок іграшку, яку трепетно ??обняла і її очі наповнилися сльозами вдячності. Шанувальники групи “NEWMA” і Марини Зарубіної чекають з нетерпінням нових пісень і концертів! Бажають творчих успіхів і всього самого доброго!

В черговий раз, організатори концерту “Magiсbox” подарували чудовий вечір одеситам і гостям міста. Величезне спасибі за співпрацю з журналістами газети “Самооборона“.

Автор статті :   Олена Журінова