Галина Янко: “… А ті хто вже можливо відвіз чи взяв касу …. сорі…. не проканало…”

Отже, щодо співбесід кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців начальників територіальних сервісних центрів та завідувачів секторів РСЦ МВС у Львівській області (колишнє МРЕО).

Після того, як сьогодні один з кандидатів, визнав факт, що не знає, як його кандидатуру прийняли і допустили до проходження іспитів і співбесіди, коли він не має відповідного досвіду роботи, що зазначено на офіційному сайті і є обов’язковою умовою на зайняття посади, визнав, що це може трактуватися як корупція пов’язана з ним та особами, що приймали документи і конкурсною комісією, сам готовий знятися був з конкурсу. Ми разом просили це внести в протокол, однак, невідомо чи такий взагалі вівся. За нашою інформацією, він не один там такий.

Тому вважаю, що конкурс не може бути визнаний легітимним, занадто багато порушень. Крім того, 80 % кандидатів, які хочуть бути керівниками займали керівні посади при режимі Яника, не знали елементарних речей, не відповідали на питання. Чекаємо що ж скаже комісія.

З нами був ще одни журналіст, тому думаю з часом інфи буде більше і події можуть бути ще цікавішими.
P.S. Мій телефон роздирався від дзвінків можливо прохаючих. Не відповідала… Народ, не вийде, не зі мною…. Не просіть …