Чотири ІТ-компанії облаштовують Wi-Fi в укриттях шкіл

В укриттях шкіл Львова облаштовують Wi-Fi

Чотири львівські ІТ-компанії та Львівський IT Кластер долучились до закупівлі обладнання для забезпечення Wi-Fi в укриттях. У межах цієї ініціативи точками інтернет-зв’язку в укриттях вже обладнано понад 20 навчальних закладів.

Для забезпечення зв’язку під час повітряної тривоги у міських закладах освіти встановлюють Wi-Fi роутери. ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» спільно з провайдерами забезпечує їх встановлення та налаштування. До закупівлі обладнання долучились 4 львівські ІТ-компанії: Lionwood.software, Infopulse Ukraine, Qubstudio та EPAM Ukraine, а також Lviv IT Cluster.

«Ми вдячні ІТ-компаніям за те, що долучилися до цієї ініціативи та допомогли із забезпеченням необхідного обладнання», – додає Олена Гунько, керівниця управління інформаційних технологій Львівської міської ради.

«Під час повітряної тривоги наші учні перебувають в укриттях, і це дуже важливо, аби батьки були на зв’язку зі своїми дітьми. Тому наша компанія долучилась до закупівлі роутерів в укриття», – зазначає Юрій Каміновський, COO Lionwood.software.

«Незважаючи на те, що цьогоріч серед пріоритетів нашої компанії була підтримка проєктів, пов’язаних з обороною країни, ми вирішили, що освіта дітей – це теж важливий аспект розвитку нашої держави. Тому що саме ці діти будуть захищати нас в майбутньому», – коментує Іван Коржов, Country Manager Infopulse Ukraine.

Поступово Wi-Fi роутерами будуть обладнані всі укриття шкіл громади.