Андрій Садовий, «Геть руки від сумлінних волонтерів»

Андрій Садовий

Львівські волонтери звернулись до керівництва держави щодо припинення дискредитації та переслідування волонтерів через відкриття різноманітних кримінальних проваджень щодо їх діяльності. Звернення було озвучене на засіданні сесії Львівської міської ради та було підтримане міських головою Львова.

«Геть руки від тих волонтерів, які сумлінно виконують свій обов’язок. Завдяки їх праці ми вистояли у цій війні…», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України наші волонтери докладають надзусилля, щоб допомогти українські армії перемогти. Натомість зараз все частіше з’являється інформація про кримінальні провадження щодо діяльності волонтерів. З метою припинення переслідування осіб, які займаються волонтерською діяльністю, та недопущення їх дискредитації, звертаємось до Президента України, Кабінету міністрів, Генерального прокурора, Служби безпеки України та Національної поліції України.

Наталія Дигдалович

«Також просимо прокурора та поліцію взяти на особистий контрольна закриття кримінальних проваджень щодо осіб, які надають допомогу Збройним силам України, що перебувають зараз на стадії розслідування до прийняття законодавчих актів, які розмежовуватимуть поняття волонтерської та гуманітарної допомоги. Просимо народних депутатів напрацьовувати зміни до законів, які відповідатимуть викликам держави», – наголосила волонтерка та дружина загиблого Героя Небесної Сотні Наталія Дигдалович.

«Геть руки від тих волонтерів, які сумлінно виконують свій обов’язок. Завдяки їх праці ми вистояли у цій війні. Підтримка волонтерів була, є і буде. Це спільна позиція всього Львова», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.