13 липня, Шевченківський гай запрошує на нічну феєричну екскурсію «Обрядові забави на Петра»

Вже в п’ятницю, 13 липня, у Львові стартує фестиваль «Ніч у Львові». Під час фестивалю Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького запрошує 13 липня о 19.45, 20.30, 21.15, 22.00 год. на нічну феєричну театралізовану екскурсію «Обрядові забави на Петра». Під час екскурсії на учасників чекатимуть цікаві та унікальні майстер-класи.
«Кожного року Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького бере участь у фестивалі «Ніч у Львові», і щорічно дивує своїх відвідувачів етно-забавами. Цього разу в нас буде театралізована містична екскурсія «Обрядові забави на Петра».
Спочатку відвідувачі зайдуть до нашої церкви Михайла, де дізнаються про ікони Петра і Павла. Далі відвідають хатину музиканта, де будуть співати українських пісень-петрівок. Далі ми роз’єднаємо дівчат і хлопців, які будуть на екскурсії. Дівчата підуть на унікальний майстер-клас, який ми ще не проводили — «про чухрання» (чухрання вовни) і, відповідно, дівчата будуть чухрати цю вовну, і прясти, і ткати, а потім виготовлять з вовни для себе коралі. Хлопці, відповідно, підуть до майстра і будуть вивчати бондарство.
Це досить цікавий, унікальний майстер-клас, якого ніхто не проводить взагалі ні у Львові, ні деінде. Для цих майстер-класів вся група з’єднається разом і піде до озера, де по дорозі їх буде лякати нечиста сила. На озері відвідувачів будуть зустрічати лісові мавки і дівчата зможуть плести віночки і пускати їх на озеро. Відповідно, буде облаштована фотозона, де можна буде сфотографуватися. На великій галявині буде саме свято «Петрування», де гості зможуть і потанцювати, і пострибати, і буде також частування.
 
Запрошуємо на цю містичну екскурсію. Екскурсій буде чотири, починаючи з 19.45 до 22.00. Групи — невеликі — 25 людей. Вартість квиточка — 100 грн”, — розповів Роман Назаровець, директор Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького.
 
Тривалість екскурсії — півтори години. Квитки можна придбати лише заздалегідь онлайн https://ticketclub.com.ua/event/4275/ або у касах за адресою: антикафе CoMMuna вул. Галицька 1 (2-й поверх) працює цілодобово, COME IN вул. С. Крушельницької з 10.00 — 23.00.