11 квітня у Львові стартує Міжнародний форум реабілітації

Міжнародний форум реабілітації

Фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн, а також представники національних товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, у тому числі Червоний Хрест України, зберуться разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Подія триватиме 11-13 квітня.

Під час Форуму учасники зможуть познайомитись ближче із проєктом НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), побачити роботу українських медиків, які працюють в надзвичайних умовах, долучитись до обговорення та пошуку стратегічних рішень щодо лікування, протезування та реабілітації жертв війни.

Відкриють форум пацієнти Реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), аби розповісти, як триває їхня реабілітація.

Другий день Форуму буде присвячений національній політиці у сфері реабілітації, до обговорення долучаться міністри та народні депутати.

Акредитація та Програма з деталями за посиланням

«Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Львів став гуманітарним хабом країни – через місто пройшли мільйони внутрішньо переміщених осіб. Наші медики рятували цивільних та військових в таких масштабах, з якими досі ніколи не стикались. Зокрема, наше Перше територіальне медичне об`єднання прийняло приблизно 11 тисяч поранених. Відтак, ми виступили з ініціативою розбудови екосистеми реабілітації UNBROKEN у Львові. Нашими партнерами вже виступили десятки міжнародних партнерів – структури Європейського Союзу, міста-побратими, міжнародні організації», – каже Андрій Садовий, міський голова Львова.

Про побудову дієвої системи реабілітації говоритимуть представники МОЗ, ВООЗ, медичної служби Британії, госпіталю ветеранів в Ізраїлі, Червоного Хреста та реабілітаційних центрів України.

Другий день Форуму буде присвячений національній політиці у сфері реабілітації, до обговорення долучаться міністри та народні депутати. Серед тем другого дня також буде робота мультидисциплінарної команди в реабілітаційному центрі, реабілітація дітей, травмованих війною, та збереження ментального здоров’я.

Під час роботи форуму також відбудеться виставка новітнього обладнання для реабілітації. Понад 40 сучасних зразків іноземного та українського виробництва будуть представлені аудиторії, а це: біонічні протези, роботизовані системи ходьби, екзоскелети, роборукавички, системи для мобілізації організму тощо. Виставка демонструватиме інноваційні технології, що дають змогу людям, які отримали травми, адаптуватися до нових умов та повернутися до повноцінного життя.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/295866-11-13-kvitnia-u-lvovi-vidbudetsia-mizhnarodnyi-forum-reabilitatsii-za-pidtrymky-chervonoho-khresta-ukrainy