На Кримському мосту сталася потужна пожежа + відео

crimea_bridge main

УП та російське пропагандистське видання “РИА Новости” з посиланням на так званого “радника глави Криму” повідомляють, що на залізничній гілці Кримського мосту сталася сильна пожежа.

Уточнюється, що на мосту сильна пожежа і на міст людей не пускають. На мосту горить цистерна з паливом. Судноплавні арки не пошкоджені.

Пропагандистське видання з посиланням на “міністра транспорту Криму” повідомило, що після надзвичайної події розробляється план запуску паромної переправи.

Мешканці Керчі підтверджують УП пожежу на Кримському мосту. На нього перестали пускати машини, ліквідують пожежу. Загорілася нібито цистерна із паливо

У дорожньому управлінні “Тамань” повідомили “РИА Новости”, що рух по мосту між Кримом і росією призупинено.

Нагадаємо, що радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Україна розглядає Кримський міст, який сполучає окупований півострів із материковою частиною росії, як законну військову ціль.

А секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов зазначав, що президент росії може зберегти Кримський міст від знищення, але лише в тому випадку, якщо по ньому з півострова будуть виведені усі окупанти.