103 бригада ТРО отримала розвідувальний комплекс «Мара»

103 бригада тероборони отримала безпілотнй розвідувальний комплекс 1

Представники IT компанії Lionwood.software, яка уже давно і системно допомагає нашій бригаді, зокрема, один із засновників Юрій Каміновський, передали військовим безпілотний авіаційний комплекс «Мара».

БПАК типу «крило» «Мара» має значну дальність польоту, стійкість перед ворожими засобами РЕБ, і може перебувати у повітрі до 90 хвилин.

Таким чином, «крило» використовується для глибинної розвідки в тилу противника без наражання на небезпеку операторів БПЛА. Також, одна з переваг «Мари» полягає у малій злітній вазі апарата – близько 2, 5 кг та можливості запуску «з руки», без використання додаткових пристроїв. Весь комплекс, включно з літальним апаратом, антенами та додатковим обладнання вміщається в сумку, вагою до 20 кг.

Відтак, оператори БПЛА мають можливість швидко висуватись, розгортати та запускати комплекс і отримувати дані про ворожу техніку, склади та розміщення особового складу в тилу ворожих позицій. Це суттєво збільшує розвідувальні можливості, та, відповідно, дозволяє за допомогою суміжних артилерійських підрозділів нищити ворога на глибину до 30-40 км від лінії фронту.

Дякуємо волонтерам, які відгукнулись на прохання захисників та оперативно передали устаткування. З вашою допомогою «демілітаризація» ворога проходитиме швидше ефективніше.

Разом – до перемоги!