Прес-конференція артистів Одеського фестивалю “Море шансону”

У Морській галереї на Одеському морвокзалі 10 серпня 2021 року відбулася прес-конференція напередодні фестивалю “Море Шансону”. На питання журналістів відкрито відповідали: Артур Боссо  – популярний український співак і кіноактор. Валентин Куба –

автор і вик

онавець в жанрі російського шансону.

Василь Попадюк – український скрипаль, якого називають «українським Паганіні», піаніст, засновник групи «PapaDuke». Ігор Корж – громадський діяч, голова Громадської організації “Європейський шлях України”, засновник БФ “Мистецька ініціатива”, генеральний директор консалтингової компанії RMC Group. У минулому – артист, музичний продюсер. І Гарік Кричевський – український співак, автор-виконавець пісень в стилі російського шансону, телеведучий, заслужений артист України (2004), лауреат премії «Шансон року» (2002, 2003, 2008, 2013, 2014, 2015 року, 2016 2017, 2018. відбулася дуже щира розмова. Артисти з болшьшім задоволенням відповідали на запитання.

«МОРЕ ШАНСОНА» на Морвокзалі: в Одесі пройде фестиваль душевної музики

Фестиваль «МОРЕ ШАНСОНА» – саме душевне подія літа 2021 Одесі!

11 серпня о 20:00 на концертній арені «Морвокзал» відбудеться другий одеський фестиваль «МОРЕ ШАНСОНА». Нагадаємо, що перший фестиваль пройшов в 2019 році і отримав сотні позитивних відгуків від глядачів з різних міст і країн. Тоді фестиваль відвідало понад 3000 осіб.

На другому одеському фестивалі «МОРЕ ШАНСОНА» глядачі почують улюблені хіти від Валентина Куби ( «У Чорного моря», «Мурка», «Одеський порт»), Олега Кензова ( «Обстановка по кайфу») і Гаріка Кричевського ( «Мій номер 245» , «Киянка», «Привокзальна»), а також пісні провідних шансоньє з України, країн СНД і Євросоюзу. Свято буде вести ведучі радіо «П’ятниця» Анна Свиридова і Серж Гагарін.

11 серпня 2021 на концертній арені «Морвокзал» виступлять:

Гарік Кричевський
Валентин Куба
Аня Жулина
Михайло Грицкан
Артур Боссо
Ігор Корж
Юрій Сандік
Таня Дяченко
Микола Берлінський
Олександр Юрпалов
Олег Кензов
Василь Попадюк
ВВГ
Віталій Борисюк
Слава Благов
Шансон – окремий жанр в сучасній культурі. Він не піддається ніякому закону, правилам і стилю. Якщо ви хочете відкрити для себе по-справжньому душевний і щиру музику або побачити і почути вже улюблених шансоньє – приходьте на фестиваль «МОРЕ ШАНСОНА»!

Автор статті: Олена Журінова