Концерт грузинського колективу “Mgzavrebi” на морвокзалі в Одесі!

В черговий раз, літній майданчик морвокзалу в Одесі, порадував  публіку чудовим концертом грузинського колективу “Mgzavrebi”.
Група стала прикладом поєднання етніки та сучасного інді-року. Музикантам вдається примирити фольклорні мотиви – стародавні витончені мелодії і проникливі оповіді

, дудочки і хоровий спів. 12 вересня ювілей групи – 15 років від дня  створення!
Mgzavrebi – найвідоміша група з Грузії, яку полюбили в Україні, і не закохатися в їхню музику, просто неможливо! Mgzavrebi – це близькі друзі,

Співають Mgzavrebi в основному на грузинському, хоча є пісні і російською. Але їх музика вимагає, в першу чергу, сприйняття емоційного, і не обов’язково знання мови. Тому, кожен обов’язково зрозуміє те,  єдино важливе, що закладено в їхніх піснях. У цьому-то і полягає головний феномен Mgzavrebi – в майстерності причарувати зал і міцно обійняти своїх друзів-прихильників, яких з кожним концертом стає все більше і більше.

Фронтмен групи, Гігі Дедаламазішвілі, актор за освітою, почав писати пісні в 2006 році. З цього і почався колектив, спо чатку, як тріо. Згодом кількість музикантів значно зросла , проте вже до 2013 року склад зміцнився в формі септету. Популярність прийшла до Mgzavrebi після виходу фільму Давида Імедашвілі «Місто мрії», в якому звучав їх саундтрек
Заводні грузинські хлопці виступали в складі:
Гігі Дедаламазішвілі (автор музики, акустична гітара, електрогітара, вокал)
Лаша Дохнадзе (вокал, кахон, перкусія, бас-барабан)
Мішо Мегрелішвілі (шейкер, джембе, бубон)

Гуга Кублашвілі (пандурі, флейта, вокал)
Бежо Амиранашвили (пандурі, соло-гітара, акустика, вокал, губна гармошка)
Дато Гогелія (бас-гітара, губна гармошка, вокал)
Тисне Угрехелідзе (фортепі
ано, клавішні)

Пісні Mgzavrebi дуже сучасні, але сягають корінням в вікові традиції, тому вони такі теплі і зрозумілі кожному, і неважливо, якою мовою вони виконуються – російською чи грузинською. “Було круто, але мало!”, “Mgzavrebi ви змушуєте нас плакати”, “Спасибі за довгоочікуваний концерт, чарівну атмосферу добру музику і наші щасливі обличчя” – ці слова можна було почути у величезній танцмайданчику.
Одного разу  прихильники,    які  прийшли на концерт, обов’язково прийдуть в наступний раз і приведуть своїх друзів і близьких. Їх музику можна слухати нескінченно. Настрій наростає з перших нот музикантів. На їхньому концерті неможливо не співати і не танцювати!
Одесити вигукували музикантам, що знову чекають їх з нетерпінням! Неймовірний концерт. Енергетика зашкалювала !!!!

Велика подяка организаторам за неймовірне свято, яке вони подарували  шанувальникам грузинської групи та співпрацю с журналістами газети.

Автор статті: Олена Журінова