Анонс: Земфіра Tribute Show 15 серпня (Одеса, Зелений Театр)

Одесити і гості міста, 15 серпня на сцені ЗЕЛЕНОГО ТЕАТРУ відбудеться незвичайний концерт!

Група NEWMA зі своїм мегапроектом “ЗЕМФІРА У МОЇЙ ГОЛОВІ” виступить у супроводі симфонічного оркестру ІГОРЯ ЗНАТОКОВА! Київські музиканти роблять краще в Україні триб’ют-шоу на пісні ЗЕМФІРИ. Приходьте згадувати, повертатися в минуле і співати разом з NEWMA пісні ЗЕМФІРИ, які розбурхують свідомість, доводять до мурашок і дарують незабутні емоції!

NEWMA-київська інді-рок група, учасник багатьох конкурсів, фестивалів, ТВ шоу і ТБ проектів, в тому числі, Х-Фактор, дипломант легендарного фестивалю “ЧЕРВОНА РУТА”! Крім пісень Земфіри група NEWMA популяризує свою авторську творчість. Три авторські пісні: “Ненавиджу”, “Якщо б ти знав” і “Нікому” звучать в українських фільмах. Дві з них стали офіційними саундтреками до українських фільмів: “Мама моєї дочки” і “Компаньонка”. На ці треки зняті два оfficial video, які з успіхом розлетілися не тільки в Україні, а й по просторах колишнього СНД!

Марина Зарубіна – фронтвумен групи NEWMA, співачка, актриса, автор музики і слів. Сингли NEWMA можна знайти на всіх музичних платформах. Запрошуємо всіх насолодитися чудовою погодою, природою, і провести незабутній Земфірний вечір в літньому Зеленому Театрі на березі моря! Ефект повного занурення в атмосферу “Арівідерчі”, “Шукала”, “Не відпускай” і “Небо Лондона” гарантовано!
Будемо співати і танцювати під улюблені хіти! На наші концерти приходять навіть діти, в супроводі дорослих! “Датчики зашкалять” у неділю, 15 серпня!

Купуйте квитки заздалегідь тому, що Земфіру люблять всі??, кількість місць обмежена.

Купуйте квитки на сайті karabas.com