100PydOFF Official Leningrad tribute band в Одесі на літний концертній арені морвокзалу!

20 серпня група «100PydOFF»  виступила на літній концертній арені морвокзалу в Одесі. «100PydOFF» виконали всі свої старі хіти. Группа відрізняється відмінною духовою секцією, веселими мелодіями! На концерт прийшло багато одеситів і гостей міста, які відмінно танцювали і разом підспівували із залу і після концерту пішли повні позитиву і гарного настрою

Група «100PydOFF» є єдиним офіційно ліцензованих Leningrad Tribute Band в Україні. Так що талант виконавців і якість концерту гарантує сам Сергій Шнуров!

На даний момент «100PydOFF» активно гастролює по містах України а так само ближньому зарубіжжю.

“Іс

торія групи почалася ще в далеких 2005 роках. Тоді в березні зібралася банда «100PydOFF»!!! Тоді ж і було придумано це, блін, назва. Тоді група грала пекельну суміш ска-панку і поп-панку. Кістяк команди складався з двох людина: Кота (вокал) і Кошкіна (гітара, вокал). Вони і реанімували команду після чергових розпадів.
В активі того складу був виступ в школі на випускному, на якому все і закінчилося. Після першого концерту з групи йдуть трубач і басист, а в кінці вересня покіает групу драммер, залишаючи про себе найкращі спогади і губну гармошку «Ban
d-Master».

У листопаді приходить в банду новий драммер Niсk, Басила Nooki, повертається Рома, тепер уже граючи на трубі. Команда починає посилено репетирувати.
У грудні Рома призводить на репетицію саксофоніста Dopish’а. Яка заробила духова секція стала видавати такі близькі до серця мелодії чарівної групи Елізіум.
В результаті наполегливих репетицій, група потрапляє на презентацію харківського журналу «Болти і Гайки» в клубі «Music People Club» в компанію вже відомих гуртів «Собаки в Космосі» і «Спортлото 69». Видавши на концерті скажений заряд енергії та позитиву, «100PydOFF» привернула увагу організаторів фестив

алю «POSITIVE PUNK PARTY» і була запрошена на участь у фесті.

Але після трьох концертів настав самий велику перерву в діяльності групи. Починається, так би мовити, льодовиковий період. Групу покидає Рома (Мамонт), і група залишається практично без духової секції. Репетиції припиняються до жовтня, група на стоїть на порозі розпаду. З’явилися скептики, які говорили, що нам ніколи не відновити втрачене … З’являється купа планів щодо інших стилів і напрямків музики. Учасники групи займаються іншими проектами.

Створюється віртуальна компіляція «Кожен з нас», в якій крім стопудоффцефф беруть участь і інші музиканти з різних груп міста.

У листопаді в групу після довгих пошуків приходить трубач – Леха (Аксьонов). З його приходом, всі музиканти знову зібралися. Завд

яки Аксьонов, звучання духової секції набуло більш «фірмове», західне звучання. Прагнення групи до звучання, таких монстрів ска-панку, як «Reel Big Fish» і «Mad Caddies», вивело групу на якісно новий рівень.

Хочеться відзначити участь в групі тромбоніст Антошки, який вніс величезний внесок в історію групи і продовжує піднімати нам настрій навіть при згадці про нього 🙂

В процесі запису ми, як ніколи, згуртувалися, і спеціально для презентації, об’єднавши ДЕМО на один диск, вирішили презентувати його улюбленим харківським шанувальникам 30 березня 2007 року в клубі «Churchill’s Music Pub» разом з нашими друзями – «Собаками в Космосі» і « Rozmary ». Разом з альбомом ми презентували офіційний сайт.

У черв

ні 2008 в групі оселився новий трубач – Євген, який бере активну участь в творчому процесі групи. У серпні цього ж року в групу повернувся тромбоніст Антон Тромбон. У зв’язку з відходом Євгена в армію на 2 місяці, 18 серпня 2009р. на репетицію групи приходить його брат – трубач Роман. Після цього духова секція групи стала звучати на всі пудів!
З 2007 і по сьогоднішній день група активно роз’їжджає з концертами по містах України, бере участь у різних панк фестивалях і музичних проектах.В доповнення, хочемо зазначити, що наша програма складається з 5
6 пісень і постійно оновлюється і вже містить всі нові хіти, і старі ” бойовичку “які вже стали класикою жанру.” – Цю історію розповіли музиканти.

Ідеологія групи – заряджати слухачів на позитив і гарний настрій на роки вперед веселими мелодіями і забійними ритмами. І це їй вдалося в Одесі!

Завдяки організаторам,  kvartal-concert.com,  глядачі,  що прийшли на концерт, провели кілька годин в оргомное веселій компанії, дружній атмосфері. Отримали позитивні емоції, можливість поспілкуватися і співати улюблені пісні з музикантами!

Хочеться побажати успіхів в їх подальшій роботі.

Дякуємо за співпрацю та допомогу журналістам газети “Самооборона”.

Автор статті:   Олена Журінова