У Яворівсьому районі – міліція безрука, а прокуратура сліпа. Або Корупція держкомзему та свавілля правоохоронних органів.

Ще не так давно всі ми боролися за ідею та правду. Всі ми, громадяни України, надіялись що от-от в нашій державі зникне беззаконня та безкарність. Не там то було, на превеликий жаль.
Пікантна ситуація у Яворівському районі тягнеться вже більше трьох років.
А суть полягає в тому, що посадова особа, держслужбовець – працівник Яворівської РДА гр. ШИБІКО Олександр Васильович будучи давніми друзями з начальником Яворівського відділу Держземагенства у Яворівськомц районі підробили технічну документацію на земельну ділянку та висунули свого сусіда гр.. Сприса Андрія Васильовича на дорогу, перемістивши його ділянку.
Шибікові О.В. не вистарчило тих 5 земельних ділянок, які він, будучи директором Страдчівського лісгоспу оформив на себе та своїх родичів. Грошей все не вистарчає, бо директором вже не є, а апетити все ще достатньо великі. Тому, продавши дві земельні ділянки, залишились ще дві. Чому б не продати.
А хочеться ще й продати чуже, щоб більше заробити.
Знаючи всіх посадовців у Яворівському районі та відчуваючи безкарність за вчинення незаконних діянь у майбутньому, він домовляється з посадовими особами Держземагентсва які підробляють документацію.
Цікавим є той факт, що декілька років назад він вже надурив сусіда, поставивши розмежувальні стовпці не в тому місці – з його слів він помилився, але чомусь не у свою сторону.
Технічну документацію на свої ділянки гр. Шибіко виготовляв у 2013 році – на чотири роки пізніше від дати виготовлення технічної документації гр. Сприса А.В. і у цих двох технічних документаціях все вказано та зображено правильно.
А на кінець 2013 року появляється ще одна технічна документація – замовником нібито виступає гр. Сприса А..В. І цю документацію, без підпису «замовника», без погодження завдання державний реєстратор приймає до виконання і переміщає ділянку на три метри на дорогу. Суддя окружного адмінсуду має достатньо здорового глузду і не бере до уваги представленої документації та виносить постанову про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язує вчинити дії по виправленні технічної документації згідно закону.
Головне управління Дерземагенства у Львівській області інформує про неможливість призначення службової перевірки у Яворівському районі та притягнення до відповідальності Янишівського, бо не вони його призначали а Київ.
Селищна рада мовчить, три земельних комісії навіть не спромоглись написати акту про виїзд напевно розуміють і знають про всі порушення, але чи поодинокий цей випадок на території селища. А ще у судовому процесі Янишівський заявив, що платником за виготовлення підробленої технічної документації була саме селищна рада.
Постанова суду набирає законної сили на початку травня 2015 року.
З цього часу було порушено дві кримінальні справи по факту підробки документів та за невиконання рішення суду.
Янишівського І. два рази було оштрафовано згідно постанови державного виконавця – але що для нього штраф у три тисячі гривень – копійки.
Але всі наведені факти дальше не є доказом для гр. Шибіко О.В., він вдруге ламає паркан при сусідові. Потім він привозить місцевого участкового для залякування сусіда, погрожує розправою та сміється зі всього – він держслужбовець, йому можна все, а ще – він кандидат у депутати до Яворівської районної ради від партії Президента. У порушення кримінальної справи міліція дає відмову – не достатня доказова база.
А може Шибіко О.В. дійсно правий – якщо за пів року за наявністю достатніх фактів працівники міліції та прокуратури палець об палець не вдарили. Досудове слідство стоїть на місці, держаним службовцям Шибіко та Янишівському навіть не повідомили про підозру вчиненні незаконного діяння, не говорячи про то, що вони мали б бути відсторонені від займаних посад. Слідчий каже що не може з ними зв’язатись, а на повістки вони не реагують. Напевно Яворівський райвідділ міліції знаходить на віддалі сотні кілометрів від райдержадміністрації на відділу держземагентсва, а шановні держслужбовці на роботу не появляються. От і не може слідчий діяти згідно закону .
Ніхто не ставить питання про скасування ліцензії землевпорядної організації «Західгеоцентру» яка була виконавцем підробленої документації.
Безкарність та блюзнірство над Законом панують у Яворівсьому районі, бо міліція безрука а прокуратура сліпа. Може час на пенсію по інвалідності?
А ще «достойні» кандидати йдуть у депутати.
От так і будуємо Україну без корупції. Хай живуть депутати та держслужбовці.
Слава Україні!

12122774_766920793453841_1213595370328535742_n