Львівський національний університет імені Івана Франка започатковує формування стипендійного фонду для підтримки студентів та аспірантів, призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад!

2021 рік для Львівського університету є  ювілейним, цьогоріч він святкує своє 360-річчя.  Тож, у рамках свого дня народження Університет підготував чимало цікавих заходів. Зокрема, символічним початком проєкту з формування стипендійного фонду став довгоочікуваний Літній Вечір у Ботанічному саду , що відбувся 25 червня. Попри примхи погоди Університет зміг створити неймовірну атмосферу і зачарувати нею усіх присутніх.

Своєю присутністю захід підтримали зокрема засновники SoftServeТарас Кицмей та Ярослав Любінець, керівник львівського офісу компанії GlobalLogicІгор Костів, директор ДПНТЦ УАРНЕТ Ігор Процикевич, засновник ELEKSОлексій Скрипник та генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

Захід розпочався із екскурсії Ботанічним садом Львівського університету, що є одним із найстаріших садів України та Східної Європи.

Чимало українських митців підтримали молодих науковців та ініціативу Університету. Тож, впродовж вечора гості мали змогу не лише помилуватися їхніми картинами, скульптурами та прикрасами, а й придбати їх під час «Тихого аукціону».

Музичним хедлайнером заходу стала випускниця Львівського університету Христина Соловій. Також для гостей створювали атмосферу Народний камерний оркестр під керівництвом заслуженої працівниці культури України Романи Буркота гурт «Wszystko».

Літній вечір у Ботанічному саду – перший крок до формування стипендійного фонду, що потребує ще підтримки як бізнесу, так і кожного з нас. Адже, формувати інтелектуальну молодь та сприяти розвитку освіти в Україні вкрай важливо. Тож, Університет пропонує продовжити те, що було започатковано на Літньому вечорі та взяти участь у Благодійному аукціоні онлайн, позаяк авторами мистецьких лотів є талановиті українські майстри та майстрині. Виручені кошти будуть використані для індивідуальних стипендій молодих науковців, оплати відряджень на міжнародні конференції та конкурси та обладнання наукових лабораторій за запитом студентів і аспірантів.

Дізнатися деталі стипендійного фонду та підтримати майбутнє української науки, взявши участь у аукціоні,можна за покликанням: https://alumni.lviv.university/projects/stypendiynyy-fond/

Львівський університет щиро дякує партнерам заходу, без підтримки яких це свято не відбулося б: Beykush winery, Stakhovsky wines, Zinka, Mon Gout, BonAqua, Лімо, Berryland, Besarabia, Fiorelli, Father’s Wine VB, Prince Trubetskoi Winery, AXIS Winery, ПрАТ «Концерн Хлібпром», Nestlé Business Services Lviv, S.A.N.TEAM tennis school та інфопартнеру UA:Lviv.

Університет висловлює величезну подяку митцям та благодійникам, що долучилися до аукціону, зокрема Роксолані Шемчук, Леву Скопу, Ярині Шумській, Миколі Курилюку, Роману Яціву, Анастасії Вит, Сергію та Альні Стаховським, Катерині Зінченко, Миколі Василькову, Збірній Україні з футболу, Олені Буячко, Віктору Морозову, Тоні Кольчевській, Мар’яні Савці, Мирославу Якимовичу, Уляні Нищук, Надії Перенко, Леоніду Ковризі, Соломії Чубай, Олені Якимовій, Руслану Лучко, Василю Одрехівському, Констянтину Никипанчуку, Тамарі Фік,  Борису Гавралюку, Єгорову Євгену, Антошкіній Світлані, Коліснику Ігорю, Андрію Бокотею, родинам Возницьким та Кадигроб.