Вистава в Українському театрі

26 травня в Одеському Академічному українському музично-драматичному театрі ім.  В. Василько ми переглянули виставу «Клуб самотніх сердець».  Це смішна, деколи сумна історія за твором популярного американського драматурга і сценариста (автора серіалу «Моя чудова няня») Айвон Менчелла.

Сюжет: Початок вистави можна охарактеризувати, перефразуючи Пушкіна:
«Три вдови під вікном, зібралися ввечері».

Однак якщо серйозно, то три вдови – подруги Люсіль (Народна артистка України Ольга Равицька), Іда – (заслужена артистка України Тетяна Глущенко), Доріс (Заслужена артистка України Галина Кобзар-Слободюк) проводять свої зустрічі за чаюванням та обговоренням останніх новин під музику рок-н-ролу.

Крім спільних посиденьок у дамочок є традиція – кожен місяць відвідувати померлих чоловіків на кладовищі.  Одного разу в цьому похмурому місці вони зустрічають Сема (Заслужений артист України Павло Шмарьов), який також з недавніх пір вдівець і його серце вільне.

У кожної з подруг на Сема свої плани, але тут несподівано з’являється Мілдред (Заслужена артистка України Ірина Охотніченко)

Як далі розвиватимуться події?  З ким залишиться Сем?  Чи знайдуть подруги свою любов?  Чи будуть вони щасливі?  На ці питання зможете дізнатися відповіді, подивившись цей незабутній душевний спектакль.
Нам хочеться відзначити, що цей спектакль незмінно викликає захват! Саме тому, що над його постановкою працював цілий творчий колектив.

Хоча жанр і позначений як трагіфарс, однак зміст цього набагато глибше.  Адже крім того, що спектакль носить розважальний характер – рясніє смішними моментами, він має і філософську складову – змушує співпереживаючи героям, подумати про майбутнє і поміркувати про тлінність нашого буття.

Ми впевнені, що чудова постановка, костюми, хореографія, незабутня гра Зоряного складу Народних та Заслужених артистів України в спектаклі «Клуб самотніх сердець» – не залишать байдужими тих, у кого є серце!

Автор статті : Олена Журінова