Паралімпійські ігри: Україна здобула друге «золото»

Максим Яровий став паралімпійським чемпіоном у лижних гонках на дистанції 15 кілометрів (сидячи). Українець фінішував з часом 41 хвилина 37 секунд. І це друга нагорода вищого гатунку для збірної України у Пхьончхані, і перша для Ярового у спортивній кар’єрі.

«Я дуже задоволений. Це моє перше «золото» за 8 років. Мене переповнює відчуття радості. Останнє коло було найважче. На підйомах трошки «завис». Мені здалося, що я там втратив десять секунд, а виявилось, що навпаки 43,7 секунди додав від найближчого суперника. Я дуже радий. В душі вибух, справжнє полум’я… Немає слів просто», – прокоментував свою перемогу Максим Яровий.

«Срібло» на рахунку американця Даніеля Кноссена, а третім став спортсмен з Південної Кореї Сін Уй Хюн.

Ще один представник збірної України – вісімнадцятирічний Тарас Радь – фінішував сьомим.

Тепер в активі збірної України шість нагород: два «золота», «срібло» та три «бронзи». У загальному заліку зараз «синьо-жовта» команда посідає п’яте місце, поділивши його зі збірною Канади.
Джерело: Радіо Свобода