Андрій Кришталь: Воїни УПА – воїни меджелісу. ПОРІВНЯННЯ

Якось так склалося у моєму житті, що дарував Бог народитися мені на своїй, рідній, правдивій ненці Україні.

Чому в моїй голові народженого 24.11.1976 року, у 2016 році виникло бажання написати цю статтю? Впевнений, що одразу сумнівів у жодної Людини не виникне.

Довідників та посилань не подаватиму. Виключно зі слів людей та прожитого життя висловлю сою думку.

Зелені чєловєчкі віджали в України крим (з маленької букви на майбутнє). У 1939 пактом молотова і ребентропа була поділена Західна Україна (ми воювали, Бандера С.А. у тюрмі). Польщу окупували повністю за 1 місяць.

Проїжджаємо 2 роки. Німець стоїть під москвою, взимку, коли людям «Київ бомбілі нам сообщілі», «Что Началася война». (Німці гасили Національну бібліотеку України, а партизани перерізували шланги). Командування ЗС СССР було звичайно кваліфіковане.

Друга Світова завершилася 9 травня?
А на теренах Західної України так Люди не вважали. Загинуло багато Братів і Сестер за волю нашої рідної Країни. Скільки криївок та схронів, зараз наша молодь відновлює та віддає шану погиблим Героям? Ми поховали понад 2238 бійців, захисників нашої ненькі-Держави за 2014-2016. І тепер, є запитання.

А ви? Татароневідомі? Скільки москалів в Криму захуярили? Скільки криївок викопали? Ви чекаєте, що ми так звану вашу землю будемо захищати?

Як на мене. вас в чорнобильську зону висилити… будете чистити… ми Крим звільнемо…. Тільки не для вас. Вам Сталін показав ваше місце – погодилися. Тепер ми вам нове місце обітованія покажемо.
Привіт «Корінним» мешканцям криму.

Головний редактор газети «САМООБОРОНА»,
Голова ГО «АВТОХАМ»
Андрій Кришталь.